O nas w mediach i nie tylko

Drogi dziennnikarzu, reporterze, radiowcu - jeśli chcesz stworzyć materiał o naszym stowarzyszeniu i podejmowanych przez nas inicjatywach, napisz proszę na adres a.sondej@potojestem.pl, lub skorzystaj z danych kontaktowych zawartych w zakładce kontakt. Jako ilustrację możesz wykorzystać jedno ze zdjęć z galerii głównej, ale prosimy abyś pamiętał o zaznaczeniu autorstwa - zdjęcia z tej galerii wykonała w większości firma Foto Gutek i jest dla nas ważne, aby zdjęcia były prawidłowo podpisane -  w tej sprawie w razie wątpliwości najlepiej zwrócić się bezpośrednio do któregoś z nas.

Poniżej zamieszczamy listę publikacji związnych z naszym stowarzyszeniem, które udało nam się zebrać - niestety, niektore przepadły w pomrokach dziejów, ale obiecujemy od tej chwili rzetelnie kolekcjonować materiały prasowe.

Znajdują się tu także podziękowania od różnych placówek i instytucji dla naszych dogoterapeutów za nieodpłatną pomoc w postaci zajęć i prelekcji.

 

 

O naszym stowarzyszeniu w Głosie Szczecinskim

Terapeuci na czterech łapach - artykuł o stowarzyszeniu Po To Jestem

Gazeta Wyborcza o udziale wolontariusza

Mikołaj w schronisku - zapowiedź wydarzenia w Kurierze Szczecińskim

Z psem na terapię - wszczecinie.pl o kursie podstaw dogoterapii

Kronika Szczecińska o akcji szkolenia psów schroniskowych przez wolontariuszy Po To Jestem

 


 

Referencje Urząd miasta Szczecin Po To Jestem

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Szczecinie - podziękowania dla Po To Jestem

Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie, podziękowania dla Po To Jestem

 

Zobacz też

Informacje o stowarzyszeniu
O pracy z psem
O kyno/dogoterapii
Biblioteczka ważnych informacji
Jak zostać partnerem?
Dane kontaktowe

Z biblioteczki

Czym jest kyno/dogoterapia? Gdzie działamy? Co robimy?

    W trakcie rozwoju Stowarzyszenia Po To Jestem, współpracowaliśmy z wieloma placówkami i specjalistami. Naszym głównym celem było podniesienie jakości świadczonych usług i wypracowanie własnego modelu pracy, odpowiadającego potrzebom i możliwościom uczestników naszych zajęć. Efektem wieloletniej pracy jest autorska metoda, którą propagujemy i od lat wprowadzamy w miejscach, gdzie pracują nasi terapeuci i nasze psy. W (...)

Więcej