Newsletter

Aby otrzymywać najnowsze informacje z życia naszego stowarzyszenia, zapisz się do listy subskrypcyjnej. Dzięki naszemu biuletynowi dowiesz się o planowanych terminach szkoleń, organizowanym cyklicznie naborze nowych członków i wolontariuszy oraz innych inicjatywach.

Regulamin subskrypcji

  1. Zapisując się do newslettera Stowarzyszenia "Po To Jestem" wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach na stronie, szkoleniach, wydarzeniach i innych inicjatywach podejmowanych przez stowarzyszenie.
  2. Lista subskrypcyjna nie służy do rozpowszechniania informacji reklamowych zewnętrznych podmiotów, ale może zawierać informacje o odpłatnych wydarzeniach stanowiących część oferty stowarzyszenia.
  3. Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z subsrypcji, klikając w link deaktywacyjny dołączony do stopki każdej wiadomości, wysyłanej za pośrednictwem listy.
  4. Dołączenie do listy subskrypcyjnej jest jednoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

Zobacz też

Informacje o stowarzyszeniu
O pracy z psem
O kyno/dogoterapii
Biblioteczka ważnych informacji
Jak zostać partnerem?
Dane kontaktowe

Z biblioteczki

Czym jest kyno/dogoterapia? Gdzie działamy? Co robimy?

    W trakcie rozwoju Stowarzyszenia Po To Jestem, współpracowaliśmy z wieloma placówkami i specjalistami. Naszym głównym celem było podniesienie jakości świadczonych usług i wypracowanie własnego modelu pracy, odpowiadającego potrzebom i możliwościom uczestników naszych zajęć. Efektem wieloletniej pracy jest autorska metoda, którą propagujemy i od lat wprowadzamy w miejscach, gdzie pracują nasi terapeuci i nasze psy. W (...)

Więcej